فهرست
سبد خرید

فرآیند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

مرحله اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

مرحله دوم: تماس با فروشگاه و اطمینان از موجود بودن محصول و استعلام قیمت نهایی

مرحله سوم: پرداخت مبلغ معین (یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین و یا واریز به کارت یا حساب فروشگاه 20استوک توسط خریدار

مرحله چهارم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط 20استوک

مرحله پنجم: ارسال کالا توسط 20استوک با پیک، پست، تیپاکس و ...

تبصره 1: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، 20استوک حق دارد سفارش را باطل کند. 

روشهای ارسال

در حال حاضر مشتریان تهرانی می توانند با پرداخت هزینه پیک، سفارش خود را درب منزل تحویل گرفته و کل مبلغ را پس از دریافت سفارش پرداخت نمایند. مشتریان شهرستانی نیز بنا به درخواست خود می توانند از پست، تیپاکس، اتوبوس یا سایر روشها برای دریافت سفارش، استفاده نمایند. لازم به یادآوری است که برای سفارشات شهرستان، کل مبلغ سفارش و هزینه ارسال باید قبل از ارسال کالا، توسط خریدار تسویه گردد.

تبصره 1: فروشگاه 20استوک متعهد می شود تمهیدات مورد نیاز در جهت بسته بندی ایمن و اصولی سفارشات شهرستان، بنحوی که محصول با حفظ شرایط اولیه که مشتری با رویت آن اقدام به ثبت سفارش نموده است، را بکار برد. 

تبصره 2: از آنجا که فروشگاه 20استوک هیچ گونه نظارتی بر نحوه حمل و نقل سفارشات خارج از شهر تهران ندارد، لذا از خریداران محترم شهرستانی اکیدا درخواست می شود نسبت به انتخاب بهترین و ایمن ترین روش حمل توجهات لازم را مبذول نمایند. بدیهی است در صورت بروز هرگونه مشکل و آسیب ناشی از حمل نامناسب سفارش، هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه 20استوک نبوده و در این حالت قوانین برگشت و تعویض کالا نیز از درجه اعتبار ساقط خواهد بود.

مدت زمان مورد نیاز از ثبت سفارش تا دریافت کالا

سفارشاتی که طی ساعات اداری به ثبت برسند حداکثر 8 ساعت زمان خواهند برد تا به دست مشتریان ساکن تهران برسند و برای مشتریان سایر شهرستان ها بین 1 تا 3 روز کاری زمان خواهند برد.

تبصره 1: روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه 20استوک به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

قوانین برگشت و تعویض کالا

در صورت بروز هرگونه عیوب کارکردی در محصول خریداری شده در خلال مدت 10 روزه تست و تعویض، که بنحوی باعث اختلال در کارکرد محصول شود، فروشگاه 20استوک با تقبل کلیه هزینه های عودت و ارسال محصول جایگزین اقدام به تعویض سفارش به درخواست مشتری می نماید. اما در صورتی که به هر دلیلی بجز دلایل ذکر شده، مشتری درخواست تعویض نماید، کلیه هزینه های حمل و مابه التفاوت محصول جایگزین بعهده وی می باشد. 

تبصره 1: در صورتی که ثابت شود عیب بوجود آمده ناشی از سهل انگاری مشتری بوده و وی عمدا یا سهوا اقدام به آسیب واردن کردن به محصول نموده است، فروشگاه 20استوک حق عدم تعویض سفارش را برای خود محفوظ می دارد. همچنین در صورتیکه پس از قبول درخواست مشتری و تعویض سفارش، ثابت شود آسیبی توسط مشتری به سفارش اولیه وارد شده است، فروشگاه 20استوک حق پیگیری قانونی خسارت وارد شده را تا حصول کلیه خسارات مادی و معنوی، برای خود محفوظ می دارد.

تبصره 2: کلیه قوانین برگشت و تعویض کالا تنها در صورت باز نکردن برچسب پلمپ محصول معتبر بوده و فروشگاه 20استوک از تعویض محصولات فاقد برچسب پلمپ معذور است.